Informacje Ogólne
Witamy na naszej polityce prywatności! Korzystając z naszych usług, powierzasz nam swoje dane. Niniejsza Polityka prywatności ma na celu pomóc Ci zrozumieć, jakie dane gromadzimy, dlaczego je gromadzimy i co z nimi robimy. Udostepniane przez Ciebie dane służą Nam jedynie do świadczenia Tobie usług oraz kontaktu z Tobą. Korzystając z naszych usług, chcemy, abyś wiedział, w jaki sposób korzystamy z informacji i w jaki sposób możesz chronić swoją prywatność. To jest ważne; mamy nadzieję, że poświęcisz trochę czasu na uważne przeczytanie. Pamiętaj, że możesz znaleźć kontrolki do zarządzania informacjami i chronić swoją prywatność i bezpieczeństwo. Staraliśmy się, aby było to tak proste, jak to możliwe.
Prawo dostępu do danych, ich poprawiania i usuwania oraz do przetwarzania danych
Nasi klienci mają prawo dostępu, poprawiania i usuwania związanych z nimi danych osobowych, a także wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania takich danych, w dowolnym momencie za pośrednictwem pisemnego wniosku. Firma dokłada wszelkich starań, aby wprowadzić odpowiednie środki ostrożności, aby zabezpieczyć bezpieczeństwo i prywatność danych osobowych oraz aby zapobiec ich zmianie, uszkodzeniu, zniszczeniu lub dostępowi przez nieupoważnione osoby trzecie.
Zarządzanie danymi osobowymi
Możesz dokonywać wyborów dotyczących gromadzenia i wykorzystywania przez Nas danych. Możesz w dowolnej chwili skontaktować się z Nami, zapytać jakie dane przetwarzamy i dlaczego to robimy, masz także prawo wycofać zgodę na przetwarzanie Twoich danych. Nie wysylamy żadnych wiadomości reklamowych ani promocyjnych. Twoje dane wykorzystujemy jedynie do świadczenia Ci usług oraz kontakt z Tobą
W jaki sposób wykorzystujemy Twoje dane
Dane wykorzystujemy jedynie do prowadzenia naszej działalności i zapewniania najwyższej jakości oferowanych przez nas usług, prowadzenia komunikacji z klientem, lub potencjalnym klientem. Aby zwiększyć prywatność, stworzyliśmy zabezpieczenia technologiczne i proceduralne mające na celu zapobieganie utracie/ uszkodzneiu danych.
Udostępnianie informacjidt>
Nie przekazujemy Twoich danych żadnym firmom trzecim np. firmom marketingowym. Jedynie Twoje dane mogą zostać przekazane organom skarbowym na ich pisemny wniosek.
rodo@mcrp.pl